Відмовся від корпоративного святкування задля підтримки тих, кому це потрібно!
![](/wp-content/uploads/2023/12/img02_2023-12-07-1024x522.jpg)
Наша програма створена для тих, Хто бажає стати «Святим Миколаєм» та подарувати свято тим, хто цього найбільш потребує. Чарівником під силу бути кожному, особливо, коли на тлі сьогодення, біда увійшла в дім твоїх знайомих та сусідів.
![](/wp-content/uploads/2023/12/img03_2023-12-07-1024x638.jpg)
Команда Патріот ЮА, маючи досвід та натхнення, готові допомогти в цьому і Ми разом створимо святковий настрій для багатьох родин внутрішніх переселенців у Чернігівській та Херсонській областях.
Створити диво – це просто!
Підтримай програму – стань чарівником!
![](/wp-content/uploads/2023/12/img04_2023-12-07.png)