Сьогодні День Української мови!
Всі написали радіодиктант?
Хто не писав, кидайте донат!
А поки наш голова в Амбасаді Литви зачаровує посмішкою хижою, ми сумлінно пакуємо гуманітарну допомогу для населення. Посилки вже поїхали у відділення Нова пошта. Завдяки програмі Nova Poshta Humanitarian отримання безкоштовне.
На фото наш голова, Олександр Лазоренко, передає подяку, вигравіровану на уламку снаряду.
![](/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-10-27-768x1024.jpg)