💛💙 Наші чудові усміхнені захисники з частини А1333 завітали на обійми. І звичайно ми з радощів таких видали гостинчиків – харчової продукції на кілька сотень кг.
🫂 Любимо і пишаємося.
💪 Бажаємо здоров’я і сил!
![](/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-05-04-1024x1024.jpg)
Благодійний Фонд
💛💙 Наші чудові усміхнені захисники з частини А1333 завітали на обійми. І звичайно ми з радощів таких видали гостинчиків – харчової продукції на кілька сотень кг.
🫂 Любимо і пишаємося.
💪 Бажаємо здоров’я і сил!