💛💙 БО МБФ «Патріот ЮА» вже понад рік здійснює допомогу громадянам України.
💪 Майже рік ми формували власну програму гуманітарної допомоги населенню, систематизували підхід, відповідно до можливостей та постачання. В результаті стрімкого зростання індивідуальних запитів з усіх регіонів України, з’явилась необхідність кооперуватись, знаходити партнерів.
🫂 Ми дуже вдячні Nova Poshta Humanitarian за надання безкоштовних послуг з доставки наших посилок з гуманітаркою.
👉 Наразі ми здійснюємо гуманітарну допомогу населенню у співпраці з гуманітарною платформою єДопомога. Запити обробляються у всіх населених пунктах, де працюють відділення національних поштових операторів Нова Пошта та Укрпошта.
![](/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-04-06-1024x768.jpg)